Stomatologia zachowawcza Warszawa Mokotów

Stomatologia zachowawcza, bezbolesne leczenie próchnicy

a także:

-szczegółowe badania stomatologiczne; profilaktykę próchnicy: lakowanie, fluoryzacja (lakierowanie) zębów;

bezbolesne leczenie próchnicy zębów;

– wysokiej jakości wypełnienia;

odbudowę korony zęba;

– leczenie nadwrażliwości zębów;

– leczenie kieszeni dziąsłowych;

To uslugi oferowane przez nasz gabinet w ramach leczenia zachowawczego.

Próchnica jest problemem wielu ludzi w różnym wieku. Jej przyczyny to przede wszystkim nieprawidłowa higiena jamy ustnej, niewłaściwa dieta oraz działanie szkodliwych bakterii.

Celem stomatologii zachowawczej jest zapobieganie oraz leczenie skutków już powstałych ubytków próchnicowych.

Każdy problem stomatologiczny da się rozwiązać szybciej i sprawniej, im szybciej zostanie on zdiagnozowany. Dlatego w naszym gabinecie leczenie zawsze rozpoczynamy od szczegółowej diagnostyki. Pozwala nam to ocenić stan uzębienia i zaproponować najlepszą metodę leczenia.

Ponadto staramy się wytłumaczyć i opisać pacjentowi poszczególne etapy leczenia oraz odpowiedzieć na pojawiające się pytania.

Chcemy, aby nasi pacjenci poddawali się bezstresowemu i bezbolesnemu leczeniu -dlatego wszystkie zabiegi mogą być przeprowadzane w znieczuleniu miejscowym.

Dla Pacjentów, u których strach przed leczeniem zębów jest nie do pokonania, proponujemy leczenie w znieczuleniu ogólnym, tj. w narkozie.

Współpracujemy z anastezjologiem, który bezpiecznie „usypia” pacjenta, a my w tym czasie przeprowadzamy wszelkie konieczne zabiegi.

Stosując najnowocześniejsze metody leczenia i materiały stomatologiczne możemy wykonać niezwykle estetyczne wypełnienia i co więcej odtworzyć funkcjonalność naturalnych zębów.