Leczenie kanałowe pod mikroskopem Warszawa

Leczenie kanałowe zęba pod mikroskopem – tak zwane leczenie endodontyczne – to zaawansowana specjalność stomatologiczna zajmująca się chorobami tkanek okołowierzchołkowych i miazgi. To również jeden z najlepszych sposobów na uniknięcie konieczności wyrywania zęba. Połączenie eksperckiej wiedzy dentystycznej, zaawansowanych technik i nowoczesnej aparatury skutkuje procedurą, którą cechuje szybkość, wygoda pacjenta i wysoka precyzja.
Wykorzystanie mikroskopu w leczeniu endodontycznym umożliwia dokładne oczyszczenie kanałów zęba, dzięki czemu skraca się czas kuracji i zmniejsza liczba wizyt w gabinecie. W naszym gabinecie wykonujemy profesjonalne leczenie kanałowe pod mikroskopem z wykorzystaniem wysokiej jakości sprzętu, który redukuje nieprzyjemne dolegliwości.

Czym jest leczenie kanałowe pod mikroskopem?

Na czym polega leczenie kanałowe pod mikroskopem? Pierwotne leczenie kanałowe ma na celu usunięcie zmienionej chorobowo miazgi z komory zęba i kanałów korzeniowych. To zarówno mechaniczne, jak i chemiczne opracowanie. W przypadku leczenia kanałowego pod mikroskopem precyzja jest zdecydowanie wyższa: już podczas jednej wizyty, w ciągu około dwóch godzin w zależności od rodzaju leczonego zęba można skutecznie usunąć chorą miazgę zębową. Leczenie wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. W naszym gabinecie dbamy o to, by było w pełni bezbolesne.
Endodoncja to jedyna szansa na uratowanie zęba z chorą miazgą. O stanie zapalnym świadczy tępy lub ostry ból, nadwrażliwość zęba czy zmiana zabarwienia. W takiej sytuacji niezbędne jest leczenie zęba kanałowo. W nowoczesnym leczeniu przy pomocy mikroskopu osiąga się zdecydowanie lepsze rezultaty przy jednocześnie krótszych wizytach i mniejszych dolegliwościach bólowych.

Umów się na wizytę telefonicznie

Czekamy na Ciebie w naszych gabinetach gotowi by pomóc Ci zabłysnąć zdrowym uśmiechem.

Zalety leczenia kanałowego pod mikroskopem?

Mikroskop stomatologiczny daje szanse na znacznie sprawniejsze leczenie zębów.
Te czynniki sprawiają, że leczenie endodontyczne pod mikroskopem cieszy się dużym zainteresowaniem pacjentów.

Wskazania do leczenia kanałowego pod mikroskopem

Są przypadki, kiedy precyzja zawarta w leczeniu kanałowym ma szczególne znaczenie.
W takich sytuacjach korzyści związane z leczeniem kanałowym są bardzo istotne. W przypadku niezastosowania leczenia pod mikroskopem efekty mogą być znacznie słabsze i zdarza się, że zęba nie udaje się uratować.

Dlaczego warto wybrać leczenie kanałowe w gabinecie stomatologicznym Ósemka?

Jeśli poszukujesz pomocy specjalistów w zakresie endodoncji, jesteś w dobrym miejscu.
Naszym zadaniem jest przywrócić Ci komfort życia. Wiemy, jak dotkliwe są dolegliwości związane z chorą miazgą zębową. Jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Jak przebiega leczenie kanałowe pod mikroskopem?

Przebieg leczenia wygląda następująco:

Leczenie kanałowe pod mikroskopem Warszawa - cena

 • Opatrunek do kanału 100zł
 • Odbudowa zęba po leczeniu kanałowym 350-450zł
 • Mikroskopowe leczenie kanałowe (cena zawiera znieczulenie, RVG, koferdam, opatrunki)
 • Ząb jednokanałowy 800zł
 • Ząb dwukanałowy 1300zł
 • Ząb trzykanałowy 1600zł
 • Ząb czterokanałowy 1750zł
 • Mikroskopowe powtórne leczenie kanałowe
 • Ząb jednokanałowy 800zł
 • Ząb dwukanałowy 1300-1400zł
 • Ząb trzykanałowy 1600-1700zł
 • Ząb czterokanałowy 1700-1800zł

Nasz zespół