Wybielanie, piaskowanie zębów Warszawa

Stomatologia estetyczna. Profesjonalne wybielanie zębów to jedna z możliwości poprawy Państwa uśmiechu.

Wybielanie zębów.

Śnieżnobiały uśmiech to dzisiaj niezwykle ważny atut. Dodaje nam urody, pewności siebie i poprawia samoocenę. Dzięki pięknym, białym zębom chętniej się uśmiechamy i nawiązujemy nowe znajomości. Istnieje kilka metod wybielania zębów a zabieg ten zyskuje coraz więcej zwolenników.

Przed wybielaniem należy: wyleczyć zęby dotknięte próchnicą oraz usunąć osad i kamień nazębny.

Proponujemy trzy metody wybielania:

Dla osób, którym nie zależy na natychmiastowym efekcie proponujemy metodę tzw. domową. Polega ona na zastosowaniu specjalnych nakładek, które wykonywane są w pracowni protetycznej po uprzednim pobraniu wycisków od pacjenta.

Pacjent wypełnia je profesjonalnym żelem do wybielania zębów (który dostaje w gabinecie) i samodzielnie kontroluje efekty wybielania.

Należy pamiętać, że w trakcie wybielania i po wybielaniu, należy stosować dietę białą, aby zęby nie uległy przebarwieniom. Należy unikać m.in.: czarnej kawy, herbaty, czerwonego wina, buraczków itp.

Drugim sposobem wybielania jest metoda gabinetowa – o wiele szybsza i skuteczniejsza od wybielania nakładkowego. W przeciągu ok. godziny uzyskuje się efekt natychmiastowy.

Trzeci rodzaj wybielania to wybielanie zębów leczonych kanałowo. Metoda ta polega na umieszczeniu preparatu wybielającego wewnątrz zęba. Zabieg ten powtarza się kilkukrotnie, do momentu uzyskania pożądanego efektu.

Należy pamiętać, że wybielanie jest przeciwwskazane u kobiet w ciąży i u osób z dużą nadwrażliwością zębów.

Oferujemy również:

-profesjonalne czyszczenie zębów (scaling, piaskowanie, polerowanie);

wybielanie zębów żywych lub martwych;

korygowanie kształtu i koloru zębów za pomocą: licówek pełnoceramicznych i kompozytowych, wkładów i nakładów porcelanowych i kompozytowych;

-korony i mosty porcelanowe.